Telegram24

شرکت سیتو آراد پارس

شرکت سیتو آراد پارس (Cito Arade Pars Co) در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز نمود. واردات و عرضه مکمل های غذایی – رژیمی و همچنین ارائه بهترین خدمات به مشتریان از وظایف این شرکت است.
یکی از اهداف اصلی شرکت سیتو آراد پارس، جلب رضایت مشتریان از طریق بهبود مستمر روند ارائه محصولات با بالاترین سطح کیفیت و فراهم آوردن محصولات متنوع قابل ارائه بمنظور بهبود سلامت هموطنان عزیز می باشد.
ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا با ارائه بهترین محصولات با بالاترین کیفیت از بهترین برندهای دنیا متناسب با نیازهای مردم، سلامت و اطمینان خاطر شما عزیزان را بیش از پیش تامین نمائیم. خواهشمند است ضمن بازدید از بخش های مختلف وب سایت شرکت سیتو آراد پارس، از محصولات این شرکت نیز بازدید کرده و ما را از نقطه نظرات خود مطلع سازید.

دارو دنیا سلامت گستر آراد

Emergency Medical Co
مرکز فوریت های دارویی دارو دنیا سلامت گستر آراد با هدف واردات و عرضه داروهای کمیاب و رفع کمبودهای دارویی کشور در سال ١٣٩٣ تاسیس شد و با اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شروع به فعالیت نموده است. در این راستا این شرکت به فراهم آوردن کمبودهای مقطعی دارویی کشور، عرضه داروهای کمیاب و داروهای تک نسخه ای مبادرت می ورزد.
این شرکت محصولات وارداتی خود را بصورت قراردادی از طریق شرکت های پخش سراسری دارویی در سطح داروخانه های کشور توزیع می نماید.
حوزه فعالیت شرکت بطور عمده در محدوده واردات داروهای فوریتی تک نسخه ای و خاص است.